Otse põhisisu juurde

Kes ma olen?

Tere! Mul on hea meel, et oled jõudnud siia, minu internetikoju!

Kuigi ma võiks lasta sul lihtsalt lugeda ja avastada, mõtlesin olla viisakas võõrustaja ning ennast veidi tutvustada. Minu nimi on Terje, vanust kenad 28aastat ja pesitsen Lääne-Virumaal. Lisaks sellele, et kirjutan siin ja kasvatan lapsi, olen lõpetanud Sotsiaaltöö eriala Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis (mis nüüd kannab Tallinna Tehnikakõrgkooli Teenusmajanduse instituudi nime) ning töötan lasteaias õpetajana.

Blogist võib leida lugusid maaelu rõõmudest-muredest, meie argipäevast ja kõigest, mis sinna vahepeale mahub ja hinge kõnetades klaviatuuri järgi haarama paneb. Vahel on see mõni huvitav seik, mis on juhtunud, vahel proovin ennast lihtsalt tühjaks vinguda ja vahel ei tea isegi, kuhu lõpuks välja jõuda tahan. Lisaks võib siit leida ka mitmete kiirete, lihtsate ja koduste toitude retsepte, minu lugemiselamusi ja käsitöökatsetusi. 

Lisaks minule naudivad siin maaelu ilu ja valu härra Raido, kes postitustes on tuntud ka kui Meheraasu, preilid Mirtel Marleen ja Kaisa-Kerlin, keda siin on varasemalt kutsutud nimedega Pisike ja Mudilane ning meie segasummasuvila kõige noorem liige Henri. Ära ei saa unustada ka meie neljajalgseid karvaseid loomakesi: Ruudi ja Jassu. Esimene neist on salakaval nurrumootor ja teine koerapoiss.

Aususe huvides peaks kohe ära ütlema, et vanemast preilist on siin vähe juttu ja temast eraldi postitusi ei tee. Mitte, et midagi öelda ei oleks, aga kuna tema puhul olen kasuema rollis, otsustasin, et oleks ebaeetiline jagada tema elu ja tegemisi puudutavaid teemasid. 

Ega väga pikka juttu ei olegi mõtet teha, kõik muu saab juba lugemise käigus selgust. Kui siiski tekib küsimusi, siis võta julgelt ühendust.

Mis peamine, tunne ennast nagu kodus, aga ära unusta, et oled külas.

Meeldivat siinviibimist!


Kommentaarid