Otse põhisisu juurde

Kes ma olen?

Tere! Mul on hea meel, et oled jõudnud siia, minu internetikoju!

Kuigi ma võiks lasta sul lihtsalt lugeda ja avastada, mõtlesin olla viisakas võõrustaja ning ennast veidi tutvustada. Minu nimi on Terje, vanust kenad 24aastat ja pesitsen Lääne-Virumaal, kus mind ümbritsevad põllud ja metsad. Sotsiaaltöö tudeng, kes on leidnud lapsega kodus olles huvi kokkamise vastu. Blogist võid leida mitmete koduste toitude retsepte. Sekka ka lugusid maaelu rõõmudest-muredest. Lisaks minule naudivad siin maaelu ilu ja valu ka härra Raido, kes postitustes on tuntud ka kui Meheraasu ning preilid Mirtel Marleen ja Kaisa-Kerlin, keda siin on kutsutud nimedega Pisike ja Mudilane, kass Ruudi ja koer Jassu.
Aususe huvides peaks kohe ära ütlema, et Mudilasest on siin vähe juttu ja temast eraldi postitusi ei tee. Mitte, et midagi öelda ei oleks, aga kuna tema puhul olen kasuema rollis, otsustasin nii umbes tema täisealiseks saamiseni pigem vait olla. Hoolimata tihedast seotusest temaga, ei pea ma eetiliseks lahata pikalt ja laialt teemasid, mis teda puudutavad.

Iseloomult olen...mitmetahuline. Ma võin olla hea ja lahke, aga kui vaja leian ka luua. Kõik on suhteline ning oleneb väga palju sellest, kuidas teine inimene käitub. Kuidas see vanasõna nüüd oligi.. kuidas küla koerale, nõnda koer külale. 

Mis peamine, tunne ennast nagu kodus, aga ära unusta, et oled külas! 
Meeldivat siinviibimist! 
Kasutaja Terje Liivamägi foto.

Kommentaarid